cialis online viagra bestellen kamagra jelly

InterDost Depo Sistemleri - Hakkımızda
  Ürün Arama
 
  
 
Kalite Sertifikalarımız

InterDost kalitesi belgelendirildi..!

Tüm üretimlerimiz CE belgesine sahiptir..!
InterDost Ürünleri

Hidrolik Yük Asansörü, Araç Lifti, Rampalar, El Forklifti, Transpalet, Taşıma Arabaları, Şerit Kapılar, Garaj Vinci, Tezgah Taşıma, Metal Kasa ve Sandıklar İnterdost'un ürettiği ve/veya satışını yaptığı ürünlerdir.
Ürünlerimizin Garantisi

Bütün ürünlerimizin en az 2 yıl imalat ve montaj hatalarına karşı ve 10 yıl yedek parça temini ve servis alabilmeniz açısından GARANTİMİZ altında olduğunu biliyor musunuz?
Kolay Ödeme Seçeneği

Ürünlerimizi kredi kartlarına 9 taksite kadar alabileceğinizi biliyor muydunuz?

 
 
ֺg¥denler
Engelli ܲ쥲i ve Sa콫 Malzemeleri
  InterDost Depo Sistemleri Limited

1981 den beri her tür depolama donanımları ve makineleri üzerine faaliyet gösteren InterDost Depo Sistemleri; yaptığı yatırımlar neticesinde 2000 yılında hidrolik taşıma ve kaldırma (istifleme) makineleri üretimine başlamıştır. Hemen her tür işletmenin ihtiyacı   olabilecek taşıma ve kaldırma problemlerine çözüm üreten firmamız; Hidrolik Yük Asansörleri, El Forkliftleri, Transpaletler, Taşıma Arabaları, İstifleme Sandıkları ve PVC Şerit Kapı üretiminde Türkiye’nin sayılı işletmeleri arasında yer almaktadır. Özel üretim makineler konusunda ise lider konumdadır. Ürettiği tüm ürünlerin teknik servis hizmetlerini de veren firmamız, üzerinde InterDost yazan herhangi bir ürünün problemsiz olarak kullanılabilmesi için imkanlarını sonuna kadar zorlamaktadır.

İnterdost özellikle hidrolik yük asansörü ve istif makinaları konusunda uzmanlaşmış, kalitesi kanıtlanmış ve en bilinen markadır.

2004 senesinde yaptığı atılımlar ile çalışan sayısını ve üretim kapasitesini yaklaşık iki katına çıkartan InterDost, pazar payını da hızla artırmıştır. Türkiye’nin gurur kaynağı firmaları müşterileri arasına katarak kalitesini kanıtlamış ve kanıtlamaya devam etmektedir.     Teknolojinin hemen her iş sürecinde yoğun olarak kullanıldığı firmamız, gelişmeleri düzenli olarak takip ederek çağdaş yapısını korumaya ve rekabet gücünü en üst düzeyde tutmaya özen göstermektedir.

Müşteri memnuniyetini kazançtan daha ön planda tutan nadir firmalardan olan InterDost, kaliteli ürün ve hizmetleriyle sektöre ve müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Bize olan güveninize teşekkür ederiz.


InterDost Çalışanları