cialis online viagra bestellen kamagra jelly

InterDost Depo Sistemleri - Hakkimizda
  Ürün Arama
 
  
 
Kalite Sertifikalarımız

InterDost kalitesi belgelendirildi..!

Tüm üretimlerimiz CE belgesine sahiptir..!
InterDost Ürünleri

Hidrolik Yük Asansörü, Araç Lifti, Rampalar, El Forklifti, Transpalet, Taşıma Arabaları, Şerit Kapılar, Garaj Vinci, Tezgah Taşıma, Metal Kasa ve Sandıklar İnterdost'un ürettiği ve/veya satışını yaptığı ürünlerdir.
Ürünlerimizin Garantisi

Bütün ürünlerimizin en az 2 yıl imalat ve montaj hatalarına karşı ve 10 yıl yedek parça temini ve servis alabilmeniz açısından GARANTİMİZ altında olduğunu biliyor musunuz?
Kolay Ödeme Seçeneği

Ürünlerimizi kredi kartlarına 9 taksite kadar alabileceğinizi biliyor muydunuz?

 
 
ֺg¥denler
Engelli ܲ쥲i ve Sa콫 Malzemeleri
  InterDost Depo Sistemleri Limited

1981 den beri her tür depolama donanimlari ve makineleri üzerine faaliyet gösteren InterDost Depo Sistemleri; yaptigi yatirimlar neticesinde 2000 yilinda hidrolik tasima ve kaldirma (istifleme) makineleri üretimine baslamistir. Hemen her tür isletmenin ihtiyaci   olabilecek tasima ve kaldirma problemlerine çözüm üreten firmamiz; Hidrolik Yük Asansörleri, El Forkliftleri, Transpaletler, Tasima Arabalari, Istifleme Sandiklari ve PVC Serit Kapi üretiminde Türkiye’nin sayili isletmeleri arasinda yer almaktadir. Özel üretim makineler konusunda ise lider konumdadir. Ürettigi tüm ürünlerin teknik servis hizmetlerini de veren firmamiz, üzerinde InterDost yazan herhangi bir ürünün problemsiz olarak kullanilabilmesi için imkanlarini sonuna kadar zorlamaktadir.

Interdost özellikle hidrolik yük asansörü ve istif makinalari konusunda uzmanlasmis, kalitesi kanitlanmis ve en bilinen markadir.

2004 senesinde yaptigi atilimlar ile çalisan sayisini ve üretim kapasitesini yaklasik iki katina çikartan InterDost, pazar payini da hizla artirmistir. Türkiye’nin gurur kaynagi firmalari müsterileri arasina katarak kalitesini kanitlamis ve kanitlamaya devam etmektedir.     Teknolojinin hemen her is sürecinde yogun olarak kullanildigi firmamiz, gelismeleri düzenli olarak takip ederek çagdas yapisini korumaya ve rekabet gücünü en üst düzeyde tutmaya özen göstermektedir.

Müsteri memnuniyetini kazançtan daha ön planda tutan nadir firmalardan olan InterDost, kaliteli ürün ve hizmetleriyle sektöre ve müsterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Bize olan güveninize tesekkür ederiz.


InterDost Çalisanlari