cialis online viagra bestellen kamagra jelly

InterDost Depo Sistemleri - About us
  Search
 
  


3 years Warranty


 
 
Ozgur Bedenler
Engelli Urunleri ve Saglik Malzemeleri
  InterDost Warehouse Systems Limited

  1981 den beri her tür depolama donanımları ve makineleri üzerine faaliyet gösteren InterDost Depo Sistemleri; yaptığı yatırımlar  
  neticesinde 2000 yılında hidrolik taşıma ve kaldırma (istifleme) makineleri üretimine başlamıştır. Hemen her tür işletmenin ihtiyacı   olabilecek     taşıma ve kaldırma problemlerine çözüm üreten firmamız; Hidrolik Yük Asansörleri, El Forkliftleri, Transpaletler, Taşıma   Arabaları, İstifleme Sandıkları ve PVC Şerit Kapı üretiminde Türkiye’nin sayılı işletmeleri arasında yer almaktadır. Özel üretim makineler   konusunda ise lider konumdadır. Ürettiği tüm ürünlerin teknik servis hizmetlerini de veren firmamız, üzerinde  InterDost yazan   herhangi   bir ürünün   problemsiz olarak kullanılabilmesi için imkanlarını sonuna kadar zorlamaktadır.

  2004 senesinde yaptığı atılımlar ile çalışan sayısını ve üretim kapasitesini yaklaşık iki katına çıkartan InterDost, pazar payını da hızla     artırmıştır. Türkiye’nin gurur kaynağı firmaları müşterileri arasına katarak kalitesini kanıtlamış ve kanıtlamaya devam etmektedir.     Teknolojinin hemen her iş sürecinde yoğun olarak kullanıldığı firmamız, gelişmeleri düzenli olarak takip ederek çağdaş yapısını     korumaya ve rekabet gücünü en üst düzeyde tutmaya özen göstermektedir.

  Müşteri memnuniyetini kazançtan daha ön planda tutan nadir firmalardan olan InterDost, kaliteli ürün ve hizmetleriyle sektöre ve     müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Bize olan güveninize teşekkür ederiz.


InterDost Çalışanları