cialis online viagra bestellen kamagra jelly

InterDost Depo Sistemleri - About us
  Search
 
  


3 years Warranty


 
 
Ozgur Bedenler
Engelli Urunleri ve Saglik Malzemeleri
  InterDost Warehouse Systems Limited

  1981 den beri her tür depolama donanimlari ve makineleri üzerine faaliyet gösteren InterDost Depo Sistemleri; yaptigi yatirimlar  
  neticesinde 2000 yilinda hidrolik tasima ve kaldirma (istifleme) makineleri üretimine baslamistir. Hemen her tür isletmenin ihtiyaci   olabilecek     tasima ve kaldirma problemlerine çözüm üreten firmamiz; Hidrolik Yük Asansörleri, El Forkliftleri, Transpaletler, Tasima   Arabalari, Istifleme Sandiklari ve PVC Serit Kapi üretiminde Türkiye’nin sayili isletmeleri arasinda yer almaktadir. Özel üretim makineler   konusunda ise lider konumdadir. Ürettigi tüm ürünlerin teknik servis hizmetlerini de veren firmamiz, üzerinde  InterDost yazan   herhangi   bir ürünün   problemsiz olarak kullanilabilmesi için imkanlarini sonuna kadar zorlamaktadir.

  2004 senesinde yaptigi atilimlar ile çalisan sayisini ve üretim kapasitesini yaklasik iki katina çikartan InterDost, pazar payini da hizla     artirmistir. Türkiye’nin gurur kaynagi firmalari müsterileri arasina katarak kalitesini kanitlamis ve kanitlamaya devam etmektedir.     Teknolojinin hemen her is sürecinde yogun olarak kullanildigi firmamiz, gelismeleri düzenli olarak takip ederek çagdas yapisini     korumaya ve rekabet gücünü en üst düzeyde tutmaya özen göstermektedir.

  Müsteri memnuniyetini kazançtan daha ön planda tutan nadir firmalardan olan InterDost, kaliteli ürün ve hizmetleriyle sektöre ve     müsterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Bize olan güveninize tesekkür ederiz.


InterDost Çalisanlari